Titles you rated
ExtractionRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 2.5
The Happy LifeRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5