Movies
Ratings
302
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
The Colors WithinRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
The ConciergeRated ★ 5.0
The 8th NightRated ★ 0.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5