Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.0
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅲ OVARated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? OVARated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II OVARated ★ 1.5- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
Tower of GodRated ★ 2.5