Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0