Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
Spies in DisguiseRated ★ 2.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 1.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.5
DittoRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 1.0
Three SistersRated ★ 1.5- HeroRated ★ 3.0
The Croods: A New AgeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5