Movies
Ratings
99
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0