Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0