Titles you rated
Oh, Hi!Rated ★ 2.0
UndineRated ★ 4.5
The Smashing MachineRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 3.5
Miller's CrossingRated ★ 4.0
The Long WalkRated ★ 2.0
Hard EightRated ★ 3.5
Nobody WalksRated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 3.5
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 3.5