Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0