Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Prison World CupRated ★ 1.5
Mean MachineRated ★ 2.0
Ice PrincessRated ★ 3.5
42Rated ★ 4.0
Bend It Like BeckhamRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.5