Titles you rated
GlassesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 4.0