Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 2.5
Gangster HighRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.5
Rough PlayRated ★ 0.5
ScoutRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 1.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 1.0
South BoundRated ★ 2.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 0.5- Almost CheRated ★ 0.5
Tough as IronRated ★ 3.5