Titles you rated
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0