Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 0.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0