Movies
Ratings
91
Easy ARated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0