Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Resident Season 1Rated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5