Movies
Ratings
310
Free WillyRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
AntzRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 2.5