Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Seoul 1945Rated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0