Movies
Ratings
397
OppenheimerRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5