Series
Ratings
196
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5