Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0