Series
Ratings
65- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5- Flirty Boy and GirlRated ★ 0.5
Five FingersRated ★ 0.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
You're My PetRated ★ 0.5
Middle School Student ARated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 0.5
My Secret HotelRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 0.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.0
All About My RomanceRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.5