Titles you rated
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
ViceRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0