Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Spiral: The Bonds of ReasoningRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0