Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Great ActorRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
DamageRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Memories of the SwordRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
AntzRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0