Titles you rated
SpartacusRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 1.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0