Movies
Ratings
135
Cool RunningsRated ★ 3.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.5
A Long VisitRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
OshinRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0