Series
Ratings
52
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 0.5
IRISRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.5
- Dragon ZakuraRated ★ 4.5