Titles you rated
Yellow BootsRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.5- Loving YouRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5
SnowmanRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0