Series
Ratings
11
She Was PrettyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5