Movies
Ratings
436
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Rust and BoneRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5