Series
Ratings
42
Succession Season 2Rated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
CallsRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0