Titles you rated
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0- The Prince of Tennis: A Gift from AtobeRated ★ 5.0
The Prince of Tennis: Two Samurais, The First GameRated ★ 5.0
The Prince of Tennis: Showdown in England's Tennis FortressRated ★ 5.0