Movies
Ratings
356
Lifting King KongRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0- 2 DoorsRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 3.5
The Elephant ManRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.5- Remembrance of MBRated ★ 3.5
The JacketRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5