Movies
Ratings
44
CarnageRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
HopeRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5