Series
Ratings
71
Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0