Movies
Ratings
28
About TimeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
As OneRated ★ 0.5
The PartyRated ★ 1.0
One on OneRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5