Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
RiddickRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0