Movies
Ratings
70
The Big ShortRated ★ 2.5
CarolRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Summer SnowRated ★ 0.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0