Movies
Ratings
706
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0