Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0