Movies
Ratings
68
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.5