Series
Ratings
37
Love CellsRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 5.0
Dr. ChampRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0