Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 1.0
Soul MateRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 1.5- HeroRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0