Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5