Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- 제국의 눈물Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0