Titles you rated
Shinjuku IncidentRated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
FridayRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5