Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5