Movies
Ratings
34
BuriedRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5