Movies
Ratings
114
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0